sweter

47 Products

Filtry produktu
Gotowe!
 • Sweter Margitam Fuksia
  185,80 

  Sweter Margitam Fuksia Margitam to luźny, klasyczny sweter z gładkim ściegiem i głębokim dekoltem w kształcie V. Świetnie się prezentuje na sylwetce.   Skład : 85% akryl, 15% nylon. Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.  

 • Sweter Kasila beige
  184,24 

  Sweter Kasila beige Sweter Kasila  to ażurowy sweterek o luźnym kroju na jesień w kolorze białym. Posiada uniwersalny rozmiar i charakteryzuje się ciekawym splotem. Dodatkową zaletą sweterka jest delikatny dekolt w łódkę, poszerzający ramiona. Produkt polski. Skład : 78% acrylico 17% nylon 5% wełna Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.…

 • Sweter Kasila black
  184,24 

  Sweter Kasila black Sweter Kasila  to ażurowy sweterek o luźnym kroju na jesień w kolorze białym. Posiada uniwersalny rozmiar i charakteryzuje się ciekawym splotem. Dodatkową zaletą sweterka jest delikatny dekolt w łódkę, poszerzający ramiona. Produkt polski. Skład : 78% acrylico 17% nylon 5% wełna Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.…

 • Sweter Kasila white
  184,24 

  Sweter Kasila white Sweter Kasila  to ażurowy sweterek o luźnym kroju na jesień w kolorze białym. Posiada uniwersalny rozmiar i charakteryzuje się ciekawym splotem. Dodatkową zaletą sweterka jest delikatny dekolt w łódkę, poszerzający ramiona. Produkt polski. Skład : 78% acrylico 17% nylon 5% wełna Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.…

 • Sweter Sowrila pink
  151,07 

  Sweter Sowrila pink Sweter Sowrila pink to doskonały sweter w modnym fasonie, wykonany z niezwykle miłej w dotyku tkaniny. Model posiada dekolt w kształcie litery V, który doskonale podkreśli linię ramion. Ściągacze w tym produkcie znajdują się w rękawach, jak i w dolnej części. Produkt polski. Skład : 50% bawełna…

 • Sweter Sowrila black
  151,07 

  Sweter Sowrila black Sweter Sowrila black to doskonały sweter w modnym fasonie, wykonany z niezwykle miłej w dotyku tkaniny. Model posiada dekolt w kształcie litery V, który doskonale podkreśli linię ramion. Ściągacze w tym produkcie znajdują się w rękawach, jak i w dolnej części. Produkt polski. Skład : 50% bawełna…

 • Sweter Kitelina orange
  165,13 

  Sweter Kitelina orange Sweter Kitelina orange to ciepły sweter wykonany z niezwykle przyjemnego w dotyku materiału idealnie sprawdzi się w zimowo-jesiennych stylizacjach. Prążkowany model o wydłużonym fasonie, posiada golf. Produkt polski. Skład : 75% acrylic 18% poliester 7% elastan Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.  

 • Sweter Kitelina beige
  165,13 

  Sweter Kitelina beige Sweter Kitelina beige to ciepły sweter wykonany z niezwykle przyjemnego w dotyku materiału idealnie sprawdzi się w zimowo-jesiennych stylizacjach. Prążkowany model o wydłużonym fasonie, posiada golf. Produkt polski. Skład : 75% acrylic 18% poliester 7% elastan Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.  

 • Sweter Dranita red
  156,56 

  Sweter Dranita red Sweter Dranita red to golf o dopasowanym kroju wykonany z dzianiny z dodatkiem świecącej nici. Świetna baza pod garnitury lub zestawy ze spódnicą. Produkt polski. Skład : 65% bawełna 35% poliester Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.  

 • Sweter Dranita green
  156,56 

  Sweter Dranita green Sweter Dranita green to golf o dopasowanym kroju wykonany z dzianiny z dodatkiem świecącej nici. Świetna baza pod garnitury lub zestawy ze spódnicą. Produkt polski. Skład : 65% bawełna 35% poliester Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.  

 • Sweter Margitam Colorful
  185,80 

  Sweter Margitam Colorful Margitam to luźny, klasyczny sweter z gładkim ściegiem i głębokim dekoltem w kształcie V. Świetnie się prezentuje na sylwetce.   Skład : 85% akryl, 15% nylon. Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.  

 • Sweter Margitam Rainbow
  185,80 

  Sweter Margitam Rainbow Margitam to luźny, klasyczny sweter z gładkim ściegiem i głębokim dekoltem w kształcie V. Świetnie się prezentuje na sylwetce.   Skład : 85% akryl, 15% nylon. Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.  

 • Sweter Margitam Powder
  185,80 

  Sweter Margitam Powder Margitam to luźny, klasyczny sweter z gładkim ściegiem i głębokim dekoltem w kształcie V. Świetnie się prezentuje na sylwetce.   Skład : 85% akryl, 15% nylon. Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.  

 • Kardigan Karolen Fuchsia
  169,14 

  Kardigan Karolen Fuchsia Karolen to oryginalny kardigan na guziki, idealny outfit na sezon jesienno – zimowy. Skład : 60% bawełna, 40% poliester. Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.  

 • Sweter Elpidana Blue
  166,11 

  Sweter Elpidana Blue Elpidana to klasyczny sweterek ze ściągaczem ozdobiony ściegiem tzw. plaster miodu. Rękawki 3/4 dekolt łódka. Produkt polski. Skład : 100% acryl. Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.  

 • Sweter Elpidana Powder
  166,11 

  Sweter Elpidana Powder Elpidana to klasyczny sweterek ze ściągaczem ozdobiony ściegiem tzw. plaster miodu. Rękawki 3/4 dekolt łódka. Produkt polski. Skład : 100% acryl. Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.