L/XL

14 Products

Filtry produktu
Gotowe!
 • Kardigan Mirila Powder
  167,10 

  Kardigan Mirila Powder Mirila to ciepły Kardigan zapinany na guziczki. Zdobiony subtelnymi warkoczykami. Model Mirila jest wygodny i praktyczny jednocześnie. Produkt polski. Skład : 85% acryl, 15% nylon. Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.  

 • Kardigan Mirila BeigeSweter Mirila Beige
  167,10 

  Kardigan Mirila Beige Mirila to ciepły kardigan zapinany na guziczki. Zdobiony subtelnymi warkoczykami. Model Mirila jest wygodny i praktyczny jednocześnie. Produkt polski. Skład : 85% acryl, 15% nylon. Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.    

 • Sweter Gloris PinkSweter Gloris Pink
  156,27 

  Sweter Gloris Pink Gloris to sweterek z ażurowym motywem. Wykończony jest głębokim, ściągaczowym dekoltem V, który można nosić na dwa sposoby (serek z przodu lub na plecach). Zakładaj go na różne sposoby i poczuj się lekko i kobieco. Produkt polski. Skład :100% acryl Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.  …

 • Kardigan Jimie PowderKardigan Jimie Powder
  172,02 

  Kardigan Jimie Powder Jimie to luźny kardigan z przodu wykończony szeroką plisą z ryżowym ściegiem. Posiada kieszenie wszyte na zewnątrz swetra. Produkt polski Skład : 100% acryl. Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.  

 • Kardigan Jimie GreyKardigan Jimie Grey
  172,02 

  Kardigan Jimie Grey Jimie to luźny kardigan z przodu wykończony szeroką plisą z ryżowym ściegiem. Posiada kieszenie wszyte na zewnątrz swetra. Produkt polski Skład : 100% acryl Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.

 • Kardigan Jimie ApricotKardigan Jimie Apricot
  172,02 

  Kardigan Jimie Apricot Jimie to luźny kardigan z przodu wykończony szeroką plisą z ryżowym ściegiem. Posiada kieszenie wszyte na zewnątrz swetra. Produkt polski Skład : 100% acryl Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.

 • Kardigan Hetiena Powder
  166,11 

  Kardigan Hetiena Powder Hetina to kardigan o fasonie marynarki. Idealny na co dzień i do eleganckich stylizacji. Oryginalny ścieg zwany plastrem miodu. Przydatne kieszenie z przodu w kształcie litery U. Produkt polski. Skład :100% acryl Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.

 • Kardigan Hetiena Grey
  166,11 

  Kardigan Hetiena Grey Hetina to kardigan o fasonie marynarki. Idealny na co dzień i do eleganckich stylizacji. Oryginalny ścieg zwany plastrem miodu. Przydatne kieszenie z przodu w kształcie litery U. Produkt polski. Skład :100% acryl Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.      

 • Kardigan Hetiena Graphite
  166,11 

  Kardigan Hetiena Graphite Hetina to kardigan o fasonie marynarki. Idealny na co dzień i do eleganckich stylizacji. Oryginalny ścieg zwany plastrem miodu. Przydatne kieszenie z przodu w kształcie litery U. Produkt polski. Skład :100% acryl Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.    

 • Kardigan Hetiena Black
  166,11 

  Kardigan Hetiena Black Hetina to kardigan o fasonie marynarki. Idealny na co dzień i do eleganckich stylizacji. Oryginalny ścieg zwany plastrem miodu. Przydatne kieszenie z przodu w kształcie litery U. Produkt polski. Skład :100% acryl Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.

 • Kardigan Hetiena Beige
  166,11 

  Kardigan Hetiena Beige Hetina to kardigan o fasonie marynarki. Idealny na co dzień i do eleganckich stylizacji. Oryginalny ścieg zwany plastrem miodu. Przydatne kieszenie z przodu w kształcie litery U. Produkt polski. Skład :100% acryl Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.  

 • Sweter Gloris PowderSweter Gloris Powder
  156,27 

  Sweter Gloris Powder Gloris to sweterek z ażurowym motywem. Wykończony jest głębokim, ściągaczowym dekoltem V, który można nosić na dwa sposoby (serek z przodu lub na plecach). Zakładaj go na różne sposoby i poczuj się lekko i kobieco. Produkt polski. Skład :100% acryl Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.

 • Sweter Gloris MintSweter Gloris Mint
  156,27 

  Sweter Gloris Mint Gloris to sweterek z ażurowym motywem. Wykończony jest głębokim, ściągaczowym dekoltem V, który można nosić na dwa sposoby (serek z przodu lub na plecach). Zakładaj go na różne sposoby i poczuj się lekko i kobieco. Produkt polski. Skład :100% acryl Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.

 • Sweter Gloris GraphiteSweter Gloris Graphite
  156,27 

  Sweter Gloris Graphite Gloris to sweterek z ażurowym motywem. Wykończony jest głębokim, ściągaczowym dekoltem V, który można nosić na dwa sposoby (serek z przodu lub na plecach). Zakładaj go na różne sposoby i poczuj się lekko i kobieco. Produkt polski. Skład :100% acryl Czas realizacji zamówienia 2-4 dni robocze.